Призьори “По стъпките на Алеко с приятел” – 2019 г.


Категория Приятели Къса дистанция (~ 14 км.)

1-во място  отбор – Копривена каша

1. Явор Христов – 01:58:28   (състезателен номер: 228)
2. Радостин Йорданов – 02:42:28  (състезателен номер: 229)

2-ро място  отбор – Азимут 1

1. Владимир Тумбев – 02:23:29 (състезателен номер: 165)
2. Емилия Христова – 02:23:29  (състезателен номер: 163)
3. Даниел Йорданов – 02:43:22 (състезателен номер: 164)

3-то място  отбор – Маратон Дивижън

1. Ивайло Василев – 02:45:44 (състезателен номер: 58)
2.Васил Пашов – 02:45:46 (състезателен номер: 56)
3. Дарин Баров – 02:45:47  (състезателен номер: 57)


Категория Семейство Къса дистанция (~ 14 км.)

1-во място  отбор – Стоянови

1. Юлияна Стоянова – 02:57:06  (състезателен номер: 27)
2. Емил Стоянов – 02:57:07 (състезателен номер: 26)

2-ро място  отбор – Сулеви

1. Георги Сулев – 03:02:04  (състезателен номер: 52)
2. Златина Сулева – 03:02:07 (състезателен номер: 53)

3-то място  отбор – Merck1

1. Надя Жекова – 04:31:44 (състезателен номер: 5)
2. Стоянка Христозова – 04:31:45 (състезателен номер: 10)
3. Мария Събева – 04:32:16 (състезателен номер: 6)
4. Светлана Милчева – 04:33:13 (състезателен номер: 7)


Категория Приятели Дълга дистанция (~ 30 км.)

1-во място  отбор – Паляк Перник

1.  Виктор Михайлов – 03:47:42  (състезателен номер: 393)
2. Иван Кунчев – 03:47:42 (състезателен номер: 392)

2-ро място  отбор – Kozel 

1. Веселин Делииванов – 03:50:46  (състезателен номер: 549)
2. Георги Дойчев – 03:50:47  (състезателен номер: 550)

3-то място отбор –  КАЗАНЛЪШКИ БОДЛИ

1. Христо Петканов – 03:55:57 (състезателен номер: 360)
2. Красимира Желязкова – 03:55:58 (състезателен номер: 359)
3. Младен Гайтанджиев – 03:55:58 (състезателен номер: 358)


Категория Семейство Дълга дистанция (~ 30 км.)

1-во място  отбор – Лека стъпка

1. Силвия Стефанова –  03:53:19 (състезателен номер: 269)
2. Камен Даалийски – 03:53:20 (състезателен номер: 268)

2-ро място отбор – Азимут (Д)

1. Росица Белева – 03:54:32 (състезателен номер: 252)
2. Петър Петров – 04:06:39 (състезателен номер: 253)

3-то място отбор – Tip  Top

1. НЕДЕЛКО АНЧЕВ – 04:28:57 (състезателен номер: 288)
2. Кристина Анчева – 04:28:58 (състезателен номер: 289)